Five Nights at Freddy's to popularna seria gier, która zyskała wielką popularność wśród fanów horrorów. Marka Funko Pop oferuje wiele ciekawych produktów związanych z tą serią na licencji Five Nights at Freddy's, w tym figurki, maskotki, plecaki i książki.

Five Nights at freddy's

Five Nights at Freddy's Figurka Chocolate Chica Five Nights at Freddy's Figurka Chocolate Chica
Cena:

79,00 zł

Cena regularna: 89,00 zł

Najniższa cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Five Nights at Freddy's to popularna seria gier, która zyskała wielką popularność wśród fanów horrorów. Marka Funko Pop oferuje wiele ciekawych produktów związanych z tą serią na licencji Five Nights at Freddy's, w tym figurki, maskotki, plecaki i książki.

Figurki Funko Pop to jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki. Są to kolekcjonerskie figurki wykonane z winylu, które charakteryzują się charakterystyczną, nieco przerysowaną formą postaci. Na licencji Five Nights at Freddy's Funko oferuje wiele ciekawych modeli figurek, które przedstawiają ulubione postacie z serii gier. Można wybierać spośród modeli takich postaci, jak Freddy Fazbear, Bonnie the Bunny, Chica the Chicken, Foxy the Pirate czy Golden Freddy.

Maskotki to kolejny produkt marki Funko na licencji Five Nights at Freddy's. Są to miękkie, pluszowe zabawki, które przedstawiają postacie z serii gier. Maskotki są świetnym towarzyszem zabaw dla dzieci oraz idealnym gadżetem dla fanów, którzy chcą mieć swoją ulubioną postać zawsze przy sobie.

Plecaki to inny interesujący produkt na licencji Five Nights at Freddy's, oferowany przez markę Funko. Są to plecaki o charakterystycznym designie, które przedstawiają postacie z serii gier. Dzięki dużym pojemnikom plecaki te są bardzo praktyczne i idealnie nadają się do codziennego użytku, szczególnie dla fanów serii, którzy chcą mieć swoją ulubioną grę zawsze przy sobie.

Książki na licencji Five Nights at Freddy's to także interesujący produkt, oferowany przez markę Funko. Są to książki związane z serią gier, w których można poznać tajemnice związane z postaciami i fabułą gry. Książki te są idealnym produktem dla fanów, którzy chcą poznać więcej szczegółów na temat swojej ulubionej gry.

Podsumowując, produkty marki Funko na licencji Five Nights at Freddy's to doskonały wybór dla fanów tej popularnej serii gier. Figurki, maskotki, plecaki i książki oferowane przez Funko to produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się ciekawym designem i wykonaniem. Dzięki różnorodności oferowanych produktów, każdy fan Five Nights at Freddy's znajdzie coś dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl