Mystery Box!, czyli pudełko niespodzianka w przystępnej cenie.

Mystery Box Funko Pop

Attack on titan Mystery Box Attack on titan Mystery Box
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Marvel Funko Pop! Mystery Box Marvel Funko Pop! Mystery Box
Producent: Funko
Cena:

64,99 zł

zestaw
zobacz więcej
Mystery Box Dragon ball Mix Mystery Box Dragon ball Mix
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mystery Box Naruto Mix! Mystery Box Naruto Mix!
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mystery Box One Piece Mix Mystery Box One Piece Mix
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej
Mystery Box Pokemon Mix Mystery Box Pokemon Mix
Cena:

69,00 zł

szt.
zobacz więcej

Mystery Box Funko Pop to wyjątkowa oferta dla fanów figurek z popularnej serii Funko Pop. To właśnie w tych boxach znajdują się nieznane dotąd figurki, które są dostępne tylko i wyłącznie w ramach tej oferty. To doskonała opcja dla kolekcjonerów, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję i zdobyć hitowe figurki.

Mystery Box Funko Pop to także doskonały prezent dla fanów serii, którzy chcą otrzymać wyjątkowe figurki. Każdy z boxów zawiera jedną lub kilka figurkowych niespodzianek, które są wybrane losowo. Może to być dowolna figura z serii Funko Pop, w tym limitowane lub ekskluzywne wersje.

Boxy są dostępne w różnych rozmiarach i cenach, co umożliwia dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, boxy Funko Pop Mystery są często wypuszczane sezonowo, co sprawia, że kolekcjonerzy mogą zdobywać wyjątkowe, sezonowe figurki z serii.

Każda figurka z serii Funko Pop jest starannie wykonana i posiada unikalne cechy charakterystyczne dla postaci, której przedstawia. W Mystery Boxach Funko Pop można znaleźć figurki z różnych serii, takich jak Marvel, Star Wars, Disney i wiele innych.

W skrócie, Mystery Box Funko Pop to doskonała oferta dla kolekcjonerów i fanów serii Funko Pop. To szansa na zdobycie figurki, której nie można znaleźć w regularnej sprzedaży, a także na poszerzenie swojej kolekcji o wyjątkowe postaci. Boxy są dostępne w różnych rozmiarach i cenach, co umożliwia dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Mystery Box! to idealna pomysł dla kogoś kto lubi niespodzianki, gwarancja niższej ceny, w porównaniu gdyby produkty były kupowane osobno. Przedmioty jakie możesz dostać to figurki, kubki, funko popy, maskotki i wiele innych, są to uniwersalne przedmioty, które spodobają się każdemu. W naszej ofercie znajdują się Mystery Boxy z wielu znanych produkcji jak Five Nights at freddy's (FNAF). Attack on Titan, Naruto, Marvel, Rick i Morty, a w przyszłości lista ta będzie coraz dłuższa!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl